Фото зона «Тайський довгохвостий човен»

Цю фотозону ми готували для заходу, який проходив в рамках Ukrainian Fashion Week, в ресторані «CHI by Decadence House», 02 вересня цього року.

Головним завданням стало створити повне відчуття, що гості встигли побувати в Таїланді. Для цього було вирішено побудувати справжній тайський довгохвостий човен, також відомий з перекладу як лонгтейл. Виконали ми його за всіма правилами кораблебудування! Для ще більшої реалістичності ніс прикрасили різнокольоровими яскравими стрічками, так як це данина духам моря. Вважається, що і в човні живе його власний, внутрішній дух. Безпека подорожі, гарний улов, попутний вітер досягаються цими легкими різнобарвними компліментами вищим силам. 

А зупинився наш довгохвостий на золотому пісочку в одній з гаваней Таїланду. Здавалося б, що це просто фотодрук, але і тут була вирішена ще одна задача, як зробити так щоб підлогове покриття витримало близько 200т пар каблуків і шпильок. З цим завданням ми звичайно ж впоралися, наша фотозона радувала гостей 2 дні поспіль і залишилася ціла-цілісінька.

thai-longtail-boat-photo-zone[1]
thai-longtail-boat-photo-zone-2[1]
thai-longtail-boat-photo-zone-3[1]
thai-longtail-boat-photo-zone-4[1]
thai-longtail-boat-photo-zone-5[1]
thai-longtail-boat-photo-zone-6[1]